4. KOLO PRVA MUŠKA LIGA
30.10.2023

🏀PRVA MUŠKA LIGA 2023/2024.🏀

Nakon dva neugodna poraza u nedjelju smo slavili protiv Jazina Arbanasi na domaćem terenu u dvorani Ribnjak, rezultatom 97:86.

Momčad Ante Nazora ulazi napadački u utakmicu te je već u 4 minuti utakmice bila na +6 (14:8), a nakon prvih 10 minuta zabili smo 29 poena za vodstvo +7.

U drugoj četvrtini nastavljamo s dobrom obranom i odličnim napadom te na odmor odlazimo uz veliku prednost od 16 poena.
U treću četvrtini ulazimo igrački raspoloženo te nastavljamo s dobrom igrom i završavamo četvrtinu + 20.

Jazine Arbanasi ne uspijevaju značajno smanjiti prednost, nemaju odgovor na naše napade te upisujemo drugu pobjedu u prvenstvu.

Najefikasniji u našim redovima bili su Alphonso Willis s postignutih 26 poena, 9 skokova i 10 asistencije, Ivan Mimica s 24 poena i 4 asistencije i Igor Stojanović sa 17 poena i 4 skoka.