04.03.2023

KK Vrijednosnice Osijek – KK Omiš Čagalj Tours 84:63
(27:13, 25:20, 16:13, 16:17)

Omiš: Mirković 20, Petrašić, Šipić, Fulgosi 9, Topić 8, Jović 14, Živaljić, Jurčević 12.

Vrijednosnice su od samog početka pokazale dominaciju. Nakon prve četvrtine domaćini su poveli sa 27:13, a u drugoj četvrtini se vodstvo povećalo te ekipe odlaze na odmor rezultatom 52:33. Brokeri su u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu, dok mi nismo pružili dovoljno jak otpor. Domaćin je tijekom cijelog susreta bio agresivniji, igrao je bolje u svim segmentima te zasluženo pobijedio sa 84:63.

Izjave:
Trener Vrijednosnica – Srđan Helbich: Čestitam momcima na pobjedi. Malo smo pali u drugom poluvremenu, završili smo utakmicu sa sedam igrača, neki momci su igrali previše minuta i to se osjetilo u drugom poluvremenu. Nadam se da ćemo se brzo oporaviti svi i biti kompletni.

Trener Omiša – Ante Nazor: Čestitam pobjedniku na utakmici, zaista su od samog početka pokazali kvalitetu, jedan rang više u odnosu na nas. Mi smo desetkovani, žao mi je što nismo pružili bolji otpor, mislim da smo mogli pokazati više koncetracije i borbenosti.