18. kolo PRVA MUŠKA LIGA
11.02.2023

JAZINE ARBANASI – OMIŠ ČAGALJ TOURS 80:75
(25:21, 19:13, 15:31, 21:10)

u 18. smo išli u goste Jazine Arbanasi. Neugodan poraz protiv izravnog konkurenta za 6. mjesto i plasman u Ligu za prvaka.

Jazine su odigrale dobro prvo poluvrijeme, nakon kojeg su imali vodstvo 44:34, no u trećoj četvrtini okrećemo sve na svoju stranu odličnom četvrtinom (15:31). U zadnju četvrtinu ulazimo sa +6 (59:65). Domaćini su se bolje snašli dovoljno da bi nas stigli i ostvarili važnu pobjedu 80:75.

Još nije gotovo. Sljedeću utakmicu moramo biti pravi i vratiti se u pobjednički ritam kako bi zadržali 6. poziciju i ulazak u Ligu za prvaka!!

Sretno GUSARI!!!

ZADAR – SD Jazine
Gledatelja 50

Suci: Vukušić, Modrić, Banović

OMIŠ ČAGALJ TOURS: Mirković 2, Rašatina 2, Jović 10, Petrašić, Mimica 21, Šipić 8, Fulgosi 10, Živaljić, Topić, Buljan 22

Trener: Ante Nazor

Sljedeću utakmicu igramo kod kuće u subotu 19.02. Početak u 19:00 sati. Dolazi nam ekipa KK Zagreb.