17. kolo PRVA MUŠKA LIGA
10.02.2023

KK Omiš Čagalj Tours – KK Stoja 84:69
(23:17, 18:17, 23:16, 20:19)

U 17. kolu bilježimo drugu pobjedu za redom. Bili smo bolji od ekipe Stoje rezultatom 84:69.

Vodili smo od početka do kraja utakmice. Poveli ssmo 4:0, potom 15:6, a prva dionica zaključena je rezultatom 23:17. U drugom djelu gosti dolaze na dva poena zaostatka (25:23 i 36:34), dok smo na poluvrijeme otišli sa “plus 7” (41:34).

Na početku treće četvrtine Matić je pogodio dvicu za 41:36, a onda radimo seriju 9:0 (50:36 – 24′) s kojom prelamamo utakmicu. Potom dolazimo u 30. minuti na najvećih “plus 16” (64:48). U posljednjoj četvrtini smo mirno čuvali stečenu prednost i na koncu slavili rezultatom 84:69.

KK OMIŠ ČAGALJ TOURS: Mimica 18, Mirković 5, Rašetina 16, Jović 21, Petrašić 2, Šipić 5, Fulgosi 15, Jurčević 2.

Tri poena: Omiš Čagalj Tours 10/33 (Mimica 4, Jović 3, Fulgosi 2, Rašetina 1).

Sljedeća utakmica se igra u subotu 11.02. idemo u goste Jazine Arbanasi Zadar. Početak u 15:00 sati. Košarkaška dvorana “Jazine”.