HERMES ANALITICA – OMIŠ ČAGALJ TOURS 95:91 (OT)
(32:15, 11:31, 13:17, 27:20, OT – 12:8)

Buljan Zvonko 21, Jović Željko 17, Mirković Roko 11, Šipić Dino 10, Fulgosi Karlo 10, Morris Donald Joseph 10, Mimica Ivan 5, Petrašić Luka 4, Rašetina Ivan 3

Prvi produžeci ove sezone. Napeta utakmica do samoga kraja.

Ulazak u utakmicu nije bio dobar. Prva četvrtina ide na stranu domaćina, ali Omiš uzvrača gotovo istom mjerom u drugoj četvrtini. Na poluvrijeme se išlo sa rezultatom 43-46.

Bolje otvaramo drugo poluvrijeme, ali se u zadnjoj četvrtini domaćini vračaju i preuzimaju vodstvo. Zadnjih 5 sekundi prije kraja imaju 3 poena razlike. Zadnji napad kreće od Karla Fulgosi (2001. godište) koji izvodi aut, dodaje Roku Mirkoviću (2003. godište) koji mu vraća loptu, Fulgosi sa zvukom sirene ubacuje tricu za konačni rezultat regularnog dijela 83-83. U produžetku su se bolje snašli domaćini 12-8 za konačni rezultat 95-91.

Statistika: Sljedeća utakmica je na rasporedu 17.12.2022. (subota). Idemo u goste Riboli iz Kaštela. Početak utakmice je u 19:30 sati u dvorani Sokolana, Kaštel Sućurac.