KK Omiš Čagalj Tours vs KK Stoja

93:82
(34:16, 22:19, 18:18, 19:29)

Pobjeda u 10. kolu!

Upisali smo novu pobjedu na domaćem terenu u dvorani Ribnjak, te slavili protiv Stoje iz Pule, rezultatom 93-82.

Otvaramo utakmicu tricom Petrašića, te ulazimo napadački u utakmicu. Već u 8. minuti prve četvrtine imamo vodstvo od 19 razlike pri rezultatu 30:11.

Druga četvrtina se nastavlja na strani GUSARA. U prvim sekundama Willis zabija za 3 poena, nastavljamo s odličnom igrom i oduzetim loptama. Gosti ne uspijevaju smanjiti vodstvo. Prvo poluvrijeme definitivno pripada nama.

U drugom poluvremenu bez realne prijetnje gostiju. Držimo ritam utakmice što rezultira sigurnom pobjedom 93:82.

Najefikasniji u našim redovima su Alphonso Willis s postignutih 32 poena, 8 skokova i 7 asistencija koji je ujedno i MVP 10. kola,

Ivan Rašetina koji je u sastavu druge petorke kola sa 18 poena, 9 skokova ,2 asistencije i 1 oduzetate,

Luka Petrašić i Igor Stojanović sa 17 poena.