1. KOLO PRVA MUŠKA LIGA
09.10.2023

🏀 POBJEDA NA STARTU SEZONE ‼️

Sezonu smo otvorili pobjedom nad novim prvoligašem Podstrana na Gripama rezultatom 65:94 🥇

(18:25, 17:20, 15:24, 15:25).

Mlada momčad Podstrane u prvom dijelu dobro se nosila, ali nakon što smo početkom treće četvrtine odlijepili više nije bilo povratka za domaćine.

⛹🏻‍♂️⛹🏻‍♂️U našim redovima prvi strijelac bio je Željko Jović, koji je za 15 minuta u igri ubacio 19 poena, Igor Stojanović dodao je 18 poena, a prvi skakač bio je organizator igre Karlo Fulgosi s 9 skokova.

👨‍✈️IZJAVE TRENERA:

– Prvo je kolo, poznajemo se međusobno, ali bilo je nervoze i zamki. Presudilo je naše iskustvo, strpljenje da odvedemo utakmicu u jedan smjer. Ovaj derbi ima poseban naboj, ovo je Poljički derbi, zna se gazda u Poljičkoj Republici, koja ima bitnu ulogu u povijesti – rekao je trener Omiš Čagalj Toursa Ante Nazor.

Dosta smo mladi, imamo i izlaznih juniora. Ušli smo u ritam iskusnih igrača Omiša, žalim što smo se u drugom poluvremenu raspali. To nam se ne smije događati. Liga je za nas teška, novi smo i morat ćemo iz utakmice u utakmicu biti sve bolji i bolji – kazao je trener Podstrane Alen Koludrović.